T.C.

TOROS ÜNİVERSİTESİ

 2015 – 2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARI AKADEMİK TAKVİMİ

Güz Yarıyılı

Başlangıç

Bitiş

Yeni Kayıt İçin Başvuru Süresi

Monday, August 03, 2015

Monday, September 14, 2015

Ders kayıtları ve Danışman Onaylarının Yapılması

Monday, September 07, 2015

Friday, September 18, 2015

Derslerin Başlaması ve Derslerin Bitişi

Monday, September 14, 2015

Friday, December 25, 2015

Ders Ekleme ve Çıkarma Danışman Onayları

Monday, September 14, 2015

Wednesday, September 23, 2015

Bahar Döneminde Açılacak Derslerin Bölüm Başkanlarınca Bildirilmesi İçin Son Gün

Friday, November 27, 2015

Friday, November 27, 2015

Bahar Dönemi Öğrenci Kayıtları

Tuesday, December 15, 2015

Monday, February 08, 2016

Final Sınavları

Monday, January 04, 2016

Friday, January 15, 2016

Final Sınav Sonuçlarının Otomasyona Girişi ve İlanı

Monday, January 04, 2016

Monday, January 18, 2016

Bahar Yarıyılı

Başlangıç

Bitiş

Ders kayıtları ve Danışman Onaylarının Yapılması

Monday, February 01, 2016

Friday, February 05, 2016

Derslerin Başlaması ve Derslerin Bitişi

Monday, February 08, 2016

Friday, May 20, 2016

Ders Ekleme ve Çıkarma Danışman Onayları

Monday, February 08, 2016

Friday, August 12, 2016

Güz Döneminde Açılacak Derslerin Bölüm Başkanlarınca Bildirilmesi İçin Son Gün

Friday, June 24, 2016

Friday, June 24, 2016

Final Sınavları

Monday, May 30, 2016

Friday, June 10, 2016

Final Sınav Sonuçlarının Otomasyona Girişi ve İlanı

Monday, May 30, 2016

Monday, June 13, 2016

Yaz Dönemi

Başlangıç

Bitiş

Yaz Dönemi Başvuruları, Yaz Dönemi Ders Kayıtları ve Danışman Onayları

Tuesday, June 28, 2016

Friday, July 01, 2016

Yaz Dönemi Derslerin Başlaması ve Bitiş Tarihleri

Monday, July 04, 2016

Friday, August 19, 2016

Yaz Dönemi Final sınavları

Monday, August 22, 2016

Friday, August 26, 2016

Final Sınav Sonuçlarının Otomasyona Girişi ve İlanı

Monday, August 22, 2016

Monday, August 29, 2016