Almanya'da Gençlik Değişimi

30 Mayı 2016

 

 

 

 

ALMANYA'DA GENÇLİK DEĞİŞİMİ

 

Her yıl Almanya’nın Schneeberg kentinde gerçekleştirilen Fit For The Future gençlik değişim projesi bu yıl 17 – 24 Ağustos 2016 tarihleri arası gerçekleşiyor. Fit For The Future: The Impulse Boot Camp’de politik meselelerde yaratıcı çözümleri üretme, proje yönetimi için gerekli beceriler, grup çalışması teknikleri gibi konularda eğitimlerin gerçekleşecek. Projeye 7 ülkeden toplamda 35 katılımcı katılacak. Türkiye’den katılacak 5 katılımcı arasında yer almak istiyorsan vakit kaybetmeden sen de başvuru formunu doldurarak 1 Haziran’a kadar Yücel Kültür Vakfına ulaştır.

Projeye katılmak isteyen tüm katılımcıların 30€’luk katılım bedeli ödemeleri gerekmektedir. Katılımcıların barınma ve yemek masraflarının tamamı, yol masraflarının %80’i proje bütçesinden karşılanacaktır.

Proje 18 – 27 yaşları arasında bulunan dünyada meydana gelen politik sorunlar hakkında tartışmaya ve bunlar hakkında akılcı ve alternatif çözümler üretmeye açık kişilere açıktır. Katılımcılardan projeye katılımlarına engel teşkil etmeyecek düzeyde İngilizce bilgisi beklenmektedir.
Doldurduğunuz formu 1 Haziran 2016 tarihine kadar [email protected] adresine gönderiniz.

Başvuru formu: http://www.yucelkulturvakfi.org/media/v_view/MF83MTc5?n=IBC-Application.pdf